top of page
Babyconcert Waterklanken

Een concert, speciaal voor de allerkleinsten, waarin ze meegenomen worden in de wereld van klanken en muziek. Ze gaan luisteren naar muziek van J.S.Bach, bekende en onbekende kinderliedjes en mooie waterklanken. 

Door het gebruik van fijne materialen en muziekinstrumenten wordt het een algehele sensomotorische beleving voor zowel de baby's als ook voor hun ouders/verzorgers.

Het babyconcert Waterklanken is een unieke, speelse belevenis voor baby's en dreumesen in de leeftijd van 4 t/m 18 maanden.

Het concert duurt ongeveer 30 minuten.

We spelen op locatie (KDV's, bibliotheken, wijkcentra enz).

Prijs op aanvraag.

Het babyconcert Waterklanken wordt gespeeld door Simone Kampherbeek en Sonja de Haan. Zij zijn collega's en maken sinds 2020 samen kindervoorstellingen en workshops.

In 2024 maakten zij dit babyconcert. Een dreumesconcert met dezelfde titel is in de maak!

Bij het babyconcert zitten de ouders samen met hun baby/dreumes in een kring rondom de spelers. Dit maakt de beleving heel persoonlijk en intens. 

Reactie van een Pedagogisch Professional na een concert op een Kinderdagverblijf:

"De kinderen werden zichtbaar geraakt en beleven het concert intens".

Heeft u interesse in een babyconcert op uw locatie? Neem gerust contact op om de mogelijkheden te bespreken!

bottom of page